Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvečen uzgajivaćima ptica i ostalih životinja...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji

Ići dole 
+13
Hybrid
kobac
MIKI MOUSE
haralampijexxl
salinger
zarkodj
bjelokrili
marconi
bulatlaf
Sasha
jecham
Alex
Dejan
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
MIKI MOUSE

MIKI MOUSE


Broj poruka : 13
Datum upisa : 23.08.2010
Godina : 40
Lokacija : MAKEDONIJA

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 29, 2010 9:51 am

ja sam pitao za berzu jer treba mi nesto za osvezenje krvi i zato pitam jer nije mi tako blizo trebam putovati 1500km u oba pravca i cak ako nebude berza e onda Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad zato sam i pitao jer ima ljudi koji su od NS i oni najbolje znaju dal ce da bude ili nece-mislim na berzu.
Nazad na vrh Ići dole
kobac

kobac


Broj poruka : 11
Datum upisa : 19.06.2010
Godina : 50

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 29, 2010 9:55 am

MIKI MOUSE ::
ja sam pitao za berzu jer treba mi nesto za osvezenje krvi i zato pitam jer nije mi tako blizo trebam putovati 1500km u oba pravca i cak ako nebude berza e onda Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad zato sam i pitao jer ima ljudi koji su od NS i oni najbolje znaju dal ce da bude ili nece-mislim na berzu.
Bice berza ali mala bolje sacekaj kada pude sajam ptica onda ce se vise nuditi ptica nego sada na Loristu
Nazad na vrh Ići dole
Hybrid




Broj poruka : 8
Datum upisa : 04.07.2010

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 29, 2010 11:23 pm

Sto se tice Lorista, ja sam bio prosle godine, i mogu vam reci da sam bio zadovoljan sa ponudom papagaja. Bilo ih je dosta samo sto je kisa kasnije sve upropastila, pa je deo ljudi otisao kuci.
Nazad na vrh Ići dole
MIKI MOUSE

MIKI MOUSE


Broj poruka : 13
Datum upisa : 23.08.2010
Godina : 40
Lokacija : MAKEDONIJA

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 30, 2010 9:43 am

kobac ::
MIKI MOUSE ::
ja sam pitao za berzu jer treba mi nesto za osvezenje krvi i zato pitam jer nije mi tako blizo trebam putovati 1500km u oba pravca i cak ako nebude berza e onda Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad zato sam i pitao jer ima ljudi koji su od NS i oni najbolje znaju dal ce da bude ili nece-mislim na berzu.
Bice berza ali mala bolje sacekaj kada pude sajam ptica onda ce se vise nuditi ptica nego sada na Loristu

ok, nek bude tako ali ako moze da nas nekako izvestite kad je taj sajam ptica Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
kobac

kobac


Broj poruka : 11
Datum upisa : 19.06.2010
Godina : 50

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 30, 2010 9:47 am

MIKI MOUSE ::
kobac ::
MIKI MOUSE ::
ja sam pitao za berzu jer treba mi nesto za osvezenje krvi i zato pitam jer nije mi tako blizo trebam putovati 1500km u oba pravca i cak ako nebude berza e onda Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad zato sam i pitao jer ima ljudi koji su od NS i oni najbolje znaju dal ce da bude ili nece-mislim na berzu.
Bice berza ali mala bolje sacekaj kada pude sajam ptica onda ce se vise nuditi ptica nego sada na Loristu

ok, nek bude tako ali ako moze da nas nekako izvestite kad je taj sajam ptica Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ja cu obavestiti sve poreko foruma kada ce se odrzati izlozba
Nazad na vrh Ići dole
zarkodj




Broj poruka : 18
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 68
Lokacija : Bač

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 30, 2010 10:03 pm

Sajam ptica bi trebao biti u drugoj nedelji decembra. Takođe velika prodajna izložba ptica je u Somboru poslednje nedelje januara.
Nazad na vrh Ići dole
refineddemon




Broj poruka : 3
Datum upisa : 09.11.2010

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: kalendar izlozbi   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 09, 2010 5:53 pm

Postoji li negde zvanican kalendar izlozbi ptica i sitnih zivotinja u Srbiji.... ali i u susednim zemljama mozda?
Nazad na vrh Ići dole
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 09, 2010 6:06 pm

Novembar

12-14---Kragujevac
12-14---Sremska Mitrovica
19-21---Alibunar
26-28---Subotica
pozzzz... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
refineddemon




Broj poruka : 3
Datum upisa : 09.11.2010

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 09, 2010 6:59 pm

ooooo, Alibunar za 10-ak dana! cheers To mi je blizu, moram da odem, mozda nadjem saboe da kupim.

A decembar? Kada je izlozba u Pancevu?

.... i odakle ti to znas? Postoji li neki sajt drustva/udruzenja... odgajivaca/ljubitelja... Ma skroz sam nova u ovome, pomozite malo, gde su ta drustva u nasoj zemlji, kako se postaje clan i sl.... study
Nazad na vrh Ići dole
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 09, 2010 8:04 pm

Za decembar jos nemam sigurne datume,tako da ne bih da pisem o necemu sto nisam siguran.Ima vremena,i to ce se saznati zvanicno.Informacije dobijam preko mog udruzenja ,preko neta i ljudi sa kojima sam u kontaktu iz raznih gradova.
Sto se tice drustva ODGAJIVACA SITNIH ZIVOTINJA ,imas ih u skoro svakom vecem gradu tako da je na tebi samo da se odlucis da li ces ....ili neces ...biti clan nekog drustva.Uclanjenjem u drustvo stices mogucnost narucivanja alkica (prstenja) za zivinu koju odgajas i samim tim mogucnost da je izlazes po raznoraznim domacim i inostranim izlozbama.Naravno...ako to zelis..nije obavezno
pozzzz.... cheers
Nazad na vrh Ići dole
MIKI MOUSE

MIKI MOUSE


Broj poruka : 13
Datum upisa : 23.08.2010
Godina : 40
Lokacija : MAKEDONIJA

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 10, 2010 11:28 am

mozes li nekako saznati za izlozbe i datume za Decembru. Znam samo da je Novi Sad drugi vikend u decembru. Znam da si reko da nemas saznanja ali ako ti nije problem cim saznas da ih ovde objavis lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 10, 2010 10:32 pm

Pa naravno MIKI... Very Happy ..Forum i sluzi da se medjusobno pomazemo i informisemo za sve sto nas interesuje oko zivotinja.Cim bude zvanicnih datuma o izlozbama,objavicu to.
pozzzz..... cheers
Nazad na vrh Ići dole
MIKI MOUSE

MIKI MOUSE


Broj poruka : 13
Datum upisa : 23.08.2010
Godina : 40
Lokacija : MAKEDONIJA

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 11, 2010 11:35 am

hvala, kad se budemo sreli dajem pivooooo daj pivo daj pivo daj pivo daj pivo (ja dajem pivo da nema zabune) Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sasha
Admin
Sasha


Broj poruka : 456
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 32
Lokacija : Srbija Vranje

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 11, 2010 12:56 pm

Vlatko poslao sam ti pm nisi mi odgovorio Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net/forum.htm
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 11, 2010 10:05 pm

Ma nema zabune........ja dajem......... a ti placas......... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
MIKI MOUSE

MIKI MOUSE


Broj poruka : 13
Datum upisa : 23.08.2010
Godina : 40
Lokacija : MAKEDONIJA

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimePet Nov 12, 2010 3:13 pm

cheers cheers cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
laci

laci


Broj poruka : 27
Datum upisa : 16.02.2010
Godina : 50
Lokacija : Titel

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimePet Nov 12, 2010 3:15 pm

slabo ljudi posecujete berze ja na svaku idem, sad idem u mitrovicu vidimo se. nema vas ruma vrsac itd
Nazad na vrh Ići dole
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimePet Nov 12, 2010 8:24 pm

Nema nas Laciiiii.........finansije....finansijeeee.... Very Happy
Ako mi majstor popravi auto,idem sada za Kragujevac 14-og.Spremamo se za Suboticu,N.Sad Pancevo i Sombor.Samo jake izlozbe.Na ove sitnije mislim da se ne isplati,ipak su veliki troskovi.
pozzzz..... cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
sale1977v

sale1977v


Broj poruka : 50
Datum upisa : 18.11.2009
Godina : 46
Lokacija : nis -srbija

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimePet Nov 12, 2010 8:58 pm

Drugari vidimo se u subotici od boga zdravlje.
Nazad na vrh Ići dole
Sasha
Admin
Sasha


Broj poruka : 456
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 32
Lokacija : Srbija Vranje

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimePet Nov 12, 2010 9:43 pm

Subotica definitivno mora da se poseti ja evo jos sad se spremam Very Happy idem jos 25 tog Very Happy bicu tamo par dana Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net/forum.htm
laci

laci


Broj poruka : 27
Datum upisa : 16.02.2010
Godina : 50
Lokacija : Titel

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 13, 2010 9:43 am

marconi ::
Nema nas Laciiiii.........finansije....finansijeeee.... Very Happy
Ako mi majstor popravi auto,idem sada za Kragujevac 14-og.Spremamo se za Suboticu,N.Sad Pancevo i Sombor.Samo jake izlozbe.Na ove sitnije mislim da se ne isplati,ipak su veliki troskovi.
pozzzz..... cheers cheers cheers

ja sam jedan od onih koji ide na svaku berzu naravno ako je u istom danu na dva mesta onda idem na jednu. ali iz mog iskustva ja sam uvek bolje prosao na malim nego na velikim berzama (prodaja, kupovina) ako odgajivac ptica ima dobar kvalitet nema tu mala velika to se proda sve ono sto sam nudio u oglasima nemam vise nista sve sam prodao ali ipak idem da vidim ko sta nudi, upoznavanje, druzenje ucenje od drugih uzgajivaca itd. vidimose u Sremskoj Mitrovici u nedelju...
Nazad na vrh Ići dole
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 16, 2010 12:43 am

Ima tu istine sto kazes,ove manje izlozbe mogu da budu zanimljivije nego ove vece.Ja nisam bio u Sremskoj Mitrovici ali sam bio u Kragujevcu,posto mi je mnogo blizi.Bilo je lepo a i procaskao sam uz pivo sa svojim prijateljima.
Poseban pozdrav za Raleta iz KG-a i jedno VELIKO HVALA za kanarince EXTRA kvaliteta.
pozzzz..... cheers
Nazad na vrh Ići dole
jecham

jecham


Broj poruka : 44
Datum upisa : 13.02.2010
Godina : 52
Lokacija : Smederevo

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 15, 2011 5:48 pm

evo izvoda iz kalendara izlozbi

Februar
11, 12 i 13 - EURO Novi Sad
19 i 20 - Drustvo odgajivaca rasne zivine, golubova, kunica i ptica Skorenovac
25, 26 i 27 - Drustvo odgajivaca rasne zivine, golubova, kunica i ptica Pancevo

Mart
6 - "REX" Debeljaca - berza
13 - Berza u Pozarevcu
Nazad na vrh Ići dole
zarkodj




Broj poruka : 18
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 68
Lokacija : Bač

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 15, 2011 8:28 pm

Euro se ne održava , samo berza, još si i zakasnio.
Nazad na vrh Ići dole
silwert




Broj poruka : 55
Datum upisa : 26.03.2010
Godina : 41
Lokacija : petrovaradin

Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 09, 2011 12:41 am

koliko sam razumeo bice berza u Novom Sadu 13 marta to sam cuo na berzi u Rumi 6 marta na kojoj sam bio, a naravno nece se propustiti ni berza u Novom Sadu jer mi je daleko da idem u Pozarevac na berzu koja je istog dana kad i u Novom Sadu
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji   Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Izlozbe sitnih zivotinja u Srbiji
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Izlozba sitnih zivotinja u Beloj Palanci!!!
» Metode gajenja životinja!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Pravila Ponašanja :: Upoznavanje i obaveštenja-
Skoči na: