Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvečen uzgajivaćima ptica i ostalih životinja...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Srpski visokoletači

Ići dole 
+9
Dudo
banijac
SINISA_srb34.21
salinger
Dejan
marconi
Sasha
Nebojsasbc
vuksa
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Sasha
Admin
Sasha


Broj poruka : 456
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 32
Lokacija : Srbija Vranje

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski visokoletači   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 21, 2010 3:39 pm

Xex poznati mida... cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net/forum.htm
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski visokoletači   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 24, 2010 2:01 am

Evo Gazda Rale...Limunke , sve tri sto ih imam..

[url=http://www.fotorola.com/][img] http://www.fotorola.com/uploads/7374c815ab.jpg
[url=http://www.fotorola.com/][img] http://www.fotorola.com/uploads/f32b59c983.jpg
[url=http://www.fotorola.com/][img] http://www.fotorola.com/uploads/2a947fd6fb.jpg

Prva je 2003 , druga 2002 a treca 2007god.
Nazad na vrh Ići dole
toma_vranjanac




Broj poruka : 74
Datum upisa : 16.04.2010
Godina : 54
Lokacija : Jagodina-Velika Plana-CH

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: srpski visokoletaci   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 24, 2010 11:48 pm

Rale prijatelju ja ne volim da se hvalim da sam neko i nesto.Ja drzim SVL iz ljubavi prema golubovima.Inace ovde u Vukojebinu gde zivim sa sokolima ki domace zivotinje leteti 5 do 6 sati ti je isto kao mda letis u Sbiji preko deset sati.Inace ptice su mi u razlicitim bojama.Volim sarene golubove anaravno i da lete.Ptrudicu se da stavim slike .Jer sareni golub isto moze da leti izvaredno kao mavijan ili tekir.Ovde ima ptica iz cele Srbije.Veliki pozdrav tebi i naravno i svim ljudima dobre volje.
Nazad na vrh Ići dole
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski visokoletači   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 25, 2010 12:17 am

Tomo...
Lete sarenci i belci isto tako dobro kao i duz golubovi , ali postoji tu jedan VELIKI problem.I grabljivice vise vole sarenog goluba nego duz.To ti je nepisano pravilo....da u jatu imas 10 duz golubova i jednog belog ,sarenog ili crvenog...toga ce da uhvati.Veruj mi , iskusio sam to licno na svojoj kozi , zapravo na kozi svojih ljubimaca.
Javi se ti meni kad dodjes u Srbiju na odmor da gledamo ptice uz pivo i rostilj , i da ti ,,zapakujem" neki komad da protezu krila po CH.
Nazad na vrh Ići dole
toma_vranjanac




Broj poruka : 74
Datum upisa : 16.04.2010
Godina : 54
Lokacija : Jagodina-Velika Plana-CH

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: srpski   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 25, 2010 12:55 am

Hvala brate neznam zasto je Rale mislio da se hvalim ja sam imao srecu da jednom nesrecniku Svajcarci zabrane da drzi golubove pored stambene zgrade .A covek ima dobre ptice pa sam dobio sest pari ja sam prezodovoljan njima.Ovde sokol ubiva sve sarene i tamne nego sarene teze zaboravljas od tamne mislim na tekire mavijane i arape.Nema problema videcemo se na leto ako bog da.Pogledaj na tekiru moj album stavio sam neke ptice veliki pozdrav od Tome
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.04.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski visokoletači   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 25, 2010 1:13 am

marconi ::
Evo Gazda Rale...Limunke , sve tri sto ih imam..

[url=http://www.fotorola.com/][img] http://www.fotorola.com/uploads/7374c815ab.jpg
[url=http://www.fotorola.com/][img] http://www.fotorola.com/uploads/f32b59c983.jpg
[url=http://www.fotorola.com/][img] http://www.fotorola.com/uploads/2a947fd6fb.jpg

Prva je 2003 , druga 2002 a treca 2007god.

Zemljace
Prve dve mi se svidjaju na oko, neznam koliko lete?
Pozdrav daj pivo
Nazad na vrh Ići dole
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski visokoletači   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 25, 2010 1:28 am

Very Happy Very Happy Very Happy
Pa ti neznas al znam jaaaa......
To mi je staro poreklo koje vucem jos od 91 god.Oni cisti lete izmedju 8-9h. Pareni sa drugim pticama koji nisu krvnjaci , lete mnogo vise.Npr. Sinisa srb 34-21 je postavio sliku diplome Vrapcarka za region , zatim Salinger sa silverkom na slikama valjda 2 str.neznam tacno.To su sve ptice koje imaju u sebi ove moje limunce.Cak je Sinisin avatar ova vrapcarka diplomirana...
eto ukratko... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.04.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski visokoletači   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 25, 2010 1:31 am

toma_vranjanac ::
Rale prijatelju ja ne volim da se hvalim da sam neko i nesto.Ja drzim SVL iz ljubavi prema golubovima.Inace ovde u Vukojebinu gde zivim sa sokolima ki domace zivotinje leteti 5 do 6 sati ti je isto kao mda letis u Sbiji preko deset sati.Inace ptice su mi u razlicitim bojama.Volim sarene golubove anaravno i da lete.Ptrudicu se da stavim slike .Jer sareni golub isto moze da leti izvaredno kao mavijan ili tekir.Ovde ima ptica iz cele Srbije.Veliki pozdrav tebi i naravno i svim ljudima dobre volje.

Tomo i iz ovog i sledeceg posta vidim da si nesto ljut. Nisam ti nista prebacivao, daleko od toga samo sam ti rekao da o srpskim visokoletacima treba da se pise u temi srpski visokoletac i zamolio sam te da postavis slike ali ovde gde i spadaju. Nije mi jasno sto je to lose sto sam rekao. Sada vidim da drzis sarene visokoletace i tu ti je moj zemljak marconi dao odgovor. Ja dok sam drzao srpske visokoletace imao sam mavijane i tekire. Obozavao sam medjusobno da ih sparujem i imao sam prelepe peckave koji su leteli oko 9h. U Pomoravlju (Mijatovcu kod Jagodine) i to marconi moze da ti potvrdi isto ima kobaca koliko hoces ali imao sam veoma retke udare i male gubitke.
Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.04.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski visokoletači   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 25, 2010 1:35 am

toma_vranjanac ::
Hvala brate neznam zasto je Rale mislio da se hvalim ja sam imao srecu da jednom nesrecniku Svajcarci zabrane da drzi golubove pored stambene zgrade .A covek ima dobre ptice pa sam dobio sest pari ja sam prezodovoljan njima.Ovde sokol ubiva sve sarene i tamne nego sarene teze zaboravljas od tamne mislim na tekire mavijane i arape.Nema problema videcemo se na leto ako bog da.Pogledaj na tekiru moj album stavio sam neke ptice veliki pozdrav od Tome

Tomo, nisam ti nasao album na Tekiru, nema ga. Na kojoj je strani?
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.04.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski visokoletači   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 25, 2010 1:36 am

marconi ::
Very Happy Very Happy Very Happy
Pa ti neznas al znam jaaaa......
To mi je staro poreklo koje vucem jos od 91 god.Oni cisti lete izmedju 8-9h. Pareni sa drugim pticama koji nisu krvnjaci , lete mnogo vise.Npr. Sinisa srb 34-21 je postavio sliku diplome Vrapcarka za region , zatim Salinger sa silverkom na slikama valjda 2 str.neznam tacno.To su sve ptice koje imaju u sebi ove moje limunce.Cak je Sinisin avatar ova vrapcarka diplomirana...
eto ukratko... Smile

Lepo, lepo zemljace.
Sa cim ih paris i sta od njih dobijas?
Nazad na vrh Ići dole
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski visokoletači   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 25, 2010 1:45 am

Ubacio sam neke ptice od mog prijatelja iz Zeleznika Branka Zlatanovica.To je poreklo od cuvenog Vece golubara i to mi se pokazalo dosta dobro , a imam i belobrade mavjane preko rerinih ptica.
Mislim da si video slike .Prvi onaj duz mavjan je iz Zeleznika.One crvene bozove sto si video su kombinacija onakvog boza iz Smedereva i ovih limunaca.Inace one prve 2 limunke su polusestre.
Sada mi se izvelo prugasto limunce.To je trece po redu za ove 20 god. kolko ih vucem.Imas slike sa mladima......crveni , limunce i imas ona dva belorepa kaplanceta preko rerinih...
Nazad na vrh Ići dole
toma_vranjanac




Broj poruka : 74
Datum upisa : 16.04.2010
Godina : 54
Lokacija : Jagodina-Velika Plana-CH

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: srpski   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 25, 2010 1:56 am

Rale ja nisam ljut zasto bi i bio.inace na tekiru sam na 2 stranici ili trecoj.Ja ne volim da se hvalim jer sam tek zadnje tri godine poceo da golubarim .Inace volim obe rase i veruj mi da cu ih drzati.Inace na leto cemo uz hladno Jagodinsko da golubarimo ako nemas protiv
Nazad na vrh Ići dole
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski visokoletači   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 25, 2010 2:00 am

Ej ,nemojte mene da zaboravite...i ja volim ladnooo... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.04.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski visokoletači   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 25, 2010 2:18 am

marconi ::
Ubacio sam neke ptice od mog prijatelja iz Zeleznika Branka Zlatanovica.To je poreklo od cuvenog Vece golubara i to mi se pokazalo dosta dobro , a imam i belobrade mavjane preko rerinih ptica.
Mislim da si video slike .Prvi onaj duz mavjan je iz Zeleznika.One crvene bozove sto si video su kombinacija onakvog boza iz Smedereva i ovih limunaca.Inace one prve 2 limunke su polusestre.
Sada mi se izvelo prugasto limunce.To je trece po redu za ove 20 god. kolko ih vucem.Imas slike sa mladima......crveni , limunce i imas ona dva belorepa kaplanceta preko rerinih...

Markoni, ovi mladi na cetvrtoj strani mi se svidjaju, posebno crveni. Prelepi su.
Ajde postavi nove slike da vidimo kako sada izgledaju. Naravno i matorci su ti dobri na pocetku, na prvoj strani.
Sve u svemu, bravo shampioneSrpski visokoletači - Page 4 Clap2q

Pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.04.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski visokoletači   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 25, 2010 2:49 am

toma_vranjanac ::
Rale ja nisam ljut zasto bi i bio.inace na tekiru sam na 2 stranici ili trecoj.Ja ne volim da se hvalim jer sam tek zadnje tri godine poceo da golubarim .Inace volim obe rase i veruj mi da cu ih drzati.Inace na leto cemo uz hladno Jagodinsko da golubarimo ako nemas protiv

Tomo.
Ostavio sam ti komentare na Tekiru u albumu pa pogledaj. Po meni najbolji ti je onaj Boz, videces komantar.
Niski mi se ne svidjaju i tu ti nisam ostavio komentare jer posle Bobana i Mladena nisam imao sta vise reci.
Naravno kada dolazis ovamo obavezno da svratis da se vidimo i podruzimo.
Prijateljski pozdrav iz Kragujevca cheers

Marconi, zemljace i ti si pozvan daj pivo daj pivo daj pivo
Nazad na vrh Ići dole
SINISA_srb34.21

SINISA_srb34.21


Broj poruka : 42
Datum upisa : 21.02.2010
Godina : 43
Lokacija : Jagodina

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski visokoletači   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 25, 2010 9:44 pm

Markonija pozdravlja i njegov najbolji komsija Darkic i kaze da te ceka na megdan od 1. maja. kaze:"vi,vi,vi...".
Nazad na vrh Ići dole
SINISA_srb34.21

SINISA_srb34.21


Broj poruka : 42
Datum upisa : 21.02.2010
Godina : 43
Lokacija : Jagodina

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski visokoletači   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 25, 2010 9:56 pm

Prvi put pusteni mladi i svi usli u kavez....stize 70 mladih sampiona da pocepaju nebo.
Nazad na vrh Ići dole
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski visokoletači   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 25, 2010 10:07 pm

SINISA_srb34.21 ::
Prvi put pusteni mladi i svi usli u kavez....stize 70 mladih sampiona da pocepaju nebo.

Bravo Siniso , ucenice moj...... Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski visokoletači   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimePon Maj 03, 2010 11:27 pm

Evo ja sam tek danas popodne pustio moje astronaute da se malo zagreju... Very Happy

Srpski visokoletači - Page 4 78

a , evo i 3 nova limunceta

Srpski visokoletači - Page 4 76
Srpski visokoletači - Page 4 74
Srpski visokoletači - Page 4 77

a ima ga i vrapcarce posle odprilike 10 god.

Srpski visokoletači - Page 4 75

Siniso...ovo je odprilike baba na one tvoje vrapcare.... cheers


Poslednji izmenio marconi dana Pon Maj 17, 2010 7:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
vlada nish




Broj poruka : 103
Datum upisa : 25.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Niš, Beograd

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski visokoletači   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 04, 2010 12:08 am

ovo goluždravo možda i ono bude vrapčarče.
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.04.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski visokoletači   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 04, 2010 12:11 am

Bravo Zemljace!

Iljadili se daj pivo
Nazad na vrh Ići dole
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski visokoletači   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 04, 2010 12:44 pm

Rale KG ::
Bravo Zemljace!

Iljadili se daj pivo

Hvala gazda Rale , dace Bog.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski visokoletači   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 13, 2010 2:32 pm

mali crnac.... Very Happy Very Happy Very Happy

Srpski visokoletači - Page 4 79


Poslednji izmenio marconi dana Pon Maj 17, 2010 7:30 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sasha
Admin
Sasha


Broj poruka : 456
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 32
Lokacija : Srbija Vranje

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski visokoletači   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 13, 2010 6:50 pm

bice ovo dobar arap... cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net/forum.htm
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski visokoletači   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 13, 2010 11:53 pm

Evo mu ga otac.... Very Happy Very Happy Very Happy
Srpski visokoletači - Page 4 64


Poslednji izmenio marconi dana Pon Maj 17, 2010 7:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Srpski visokoletači - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski visokoletači   Srpski visokoletači - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Srpski visokoletači
Nazad na vrh 
Strana 4 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» STARI SRPSKI VISOKOLETACI JATO STARO OD 1983 GODINE
» Srpski visokoletac Sd
» Niski Visokoletac
» Niski belorepi visokoletac
» Budimpestanski visokoletaci (Pertli)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Golubovi :: Golubovi letači-
Skoči na: