Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvečen uzgajivaćima ptica i ostalih životinja...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Predlog za clanove

Ići dole 
+4
marconi
Dejan
Sasha
Dudo
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Sasha
Admin
Sasha


Broj poruka : 456
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 32
Lokacija : Srbija Vranje

Predlog za clanove - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za clanove   Predlog za clanove - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 21, 2010 10:23 pm

Super je samo da opredelimo da ne dodje do zabune kao na primer da u kanarince pesme spadaju malinoi timbradoi slavujari,kanarince boje lipohromci, melanini i kod kanarince stasa grbavci, glosteri i tako dalje .....
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net/forum.htm
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.04.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Predlog za clanove - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za clanove   Predlog za clanove - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 21, 2010 10:26 pm

Sredicu i to nemoj da brines. I sto ste bre skrtice. Niko mi ne pozele dobrodoslicu u temi upoznavanje. Kaki ste vi to administratori Sad
Nazad na vrh Ići dole
Boki




Broj poruka : 49
Datum upisa : 14.11.2009
Godina : 45
Lokacija : Smederevo

Predlog za clanove - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za clanove   Predlog za clanove - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 21, 2010 11:55 pm

Smatram da je naziv ovog sajta ogranicen pojam.
Ako gledamo bukvalno mnogi ovde nemaju sta da traze ako nisu vezani za ptice.
Ja ptice volim , ali ih ne gajim , posebno volim pesmu slavuja koju slusam na svom placu.
Smatram da se mogao odrediti siri pojam za naziv sajta.
Hocu da kazem da sada nema pravila u kojim oblastima teme mogu da se sire.Sa druge strane neko ko stvarno trazi ptice i poznaje ih ovde treba da ima prioritet.
Ja kao ljubitelj ovih predivnih stvorenja , ali ne i odgajivac uzimacu povremeno ucesce u diskusijama vezanim za ptice.
Nazad na vrh Ići dole
Sasha
Admin
Sasha


Broj poruka : 456
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 32
Lokacija : Srbija Vranje

Predlog za clanove - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za clanove   Predlog za clanove - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 22, 2010 12:45 am

Pa iskreno da ti kazem s dejanom kad smo otvarali forum o tome sto i razmishljali i prvi forum je bio farma ali je dejan malo izlapeo ( zez naravno ) i zaboravio pasvorde i mailove i tako da je taj forum propao i kasnije smo otvorili ovaj forum ali ostavili smo potteme kao na primer kunici ostali ljubimci ribice .. p.s boki s duznim postovanjem prema tebi i tvojim zivotinjama ako imas sto da pridoneses u bilo kom smislu o forumu uvek si dobrodoshao i gledacemo da preko foruma i tebe angazujemo malo vise o pticama ...
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net/forum.htm
Dejan
Admin
Dejan


Broj poruka : 143
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Smederevo

Predlog za clanove - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za clanove   Predlog za clanove - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 22, 2010 9:58 am

Poz boki... Ovaj forum je napravljen prvenstveno za ljubitelje ptica.... kazem prvenstveno ali naravno znam ja da svi mi drzimo jos koju zivotinjicu pa sam upravo iz tog razloga napravio posebne delove za akvaristiku ,kunicarstvo... .Boki.. na forumu pcelarsta je isto tako tema usko vezana za pcele kao i ovde za ptice .Da li sam u pravu....

Pozz sasha.... da imali smon ideje za farmu secam se ...a secam se i da smo se slozili da bude svet ptica jer i ja i ti drzimo prvenstveno ptice i zelimo da damo doprinos toj tematici kod nas ...
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net
Sasha
Admin
Sasha


Broj poruka : 456
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 32
Lokacija : Srbija Vranje

Predlog za clanove - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za clanove   Predlog za clanove - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 22, 2010 1:59 pm

Pa naravno deki al samo sto nam farma propade,ode mast u propast daj pivo
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net/forum.htm
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

Predlog za clanove - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za clanove   Predlog za clanove - Page 2 Icon_minitimePet Apr 23, 2010 1:10 am

Aaaaaa , pa to ste hteli da preteknete TV P... (necu da je reklamiram) sa njihovom farmom.Sada smo mogli da imamo autorska prava za farmu... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .
Salim se naravno.Jeste naslov usko vezan za ptice , ali je Dejan tu potpuno u pravu.Svako od nas ima jos mnogo toga , sto cuva i voli a nisu ptice.Ipak smo svi mi ovde ljubitelji prirode i zivotinja i mislim da nije na odmet da ima sto vise raznovrsnijih tema.Naravno prioritet su ptice , ali je meni zanimljivo da procitam i neki tekst o nekoj drugoj zivotinji.Jednostavno , lepo je a i korisno imati skoro sve na jednom mestu.
Drugari , administratori , ovde par ljudi guraju i pisu teme...i za sada to funkcionise odlicno.Svakim danom nas je sve vise i slobodno mogu da kazem da smo postali ozbiljan forum gde ima sta da se vidi.Samo akcija.....gurajte kolko mozete , izbacujte nove teme ....rad , rad i samo rad....
Ja sam uz Vas.... cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predlog za clanove - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog za clanove   Predlog za clanove - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlog za clanove
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Zanimljivosti :: Vasa zapazanja ,kritike i predlozi-
Skoči na: