Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvečen uzgajivaćima ptica i ostalih životinja...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 TAKSE ZA PTICE

Ići dole 
+3
Sasha
marconi
haralampijexxl
7 posters
AutorPoruka
haralampijexxl

haralampijexxl


Broj poruka : 29
Datum upisa : 07.02.2010
Lokacija : Beograd

TAKSE ZA PTICE Empty
PočaljiNaslov: TAKSE ZA PTICE   TAKSE ZA PTICE Icon_minitimeSre Apr 07, 2010 9:28 pm

da li je neko cuo da se uvode takse za drzanje zivotinja, pa i ptica? za ptice je 500din godisnje po ptici. ovo za sada vazi samo za BEOGRAD.
ako neko zna za ovo, molim neka pojasni!
Nazad na vrh Ići dole
http://haralampije.yolasite.com/
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

TAKSE ZA PTICE Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKSE ZA PTICE   TAKSE ZA PTICE Icon_minitimeSre Apr 07, 2010 9:40 pm

Jeste ja sam to cuo danas na radiju i ostao sam bez teksta.
ono sto sam ja razumeo je da se taksa uvodi za kucne ljubimce i za egzoticne zivotinje.Za sterilisane pse i macke placa se 500 din. a za ,,normalne" 1000 din.Neznam kako ide za ptice , nisam sve lepo cuo , jer sam posteno bio u soku i sada ne mogu da verujem sta se desava.Navodno sav novac bice namenjen za izgradnju prihvatilista za napustene zivotinje.Ovde ce neko samo tako da se namlati para a prstom nece da mrdne.I umesto da te pare usmerimo na nase ljubimce mi cemo da pomazemo parazite.KAMO SRECE DA PRAVE PRIHVATILISTA......BRUKA...
Nazad na vrh Ići dole
Sasha
Admin
Sasha


Broj poruka : 456
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 32
Lokacija : Srbija Vranje

TAKSE ZA PTICE Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKSE ZA PTICE   TAKSE ZA PTICE Icon_minitimeSre Apr 07, 2010 10:17 pm

tesko uzgajivacima u beogradu .. zamisli brate tigrice na pijaci 3 eura a oni traze 5 za taksu .. bruka.... ko sot kaze moj drug andrija
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net/forum.htm
sale1977v

sale1977v


Broj poruka : 50
Datum upisa : 18.11.2009
Godina : 46
Lokacija : nis -srbija

TAKSE ZA PTICE Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKSE ZA PTICE   TAKSE ZA PTICE Icon_minitimeSre Apr 07, 2010 11:48 pm

Drugari i ja sam danas cuo na tv ali samo za vlasnike pasa i macaka a ne ptica.
Nazad na vrh Ići dole
haralampijexxl

haralampijexxl


Broj poruka : 29
Datum upisa : 07.02.2010
Lokacija : Beograd

TAKSE ZA PTICE Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKSE ZA PTICE   TAKSE ZA PTICE Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 12:22 am

bogami od kera do misa SVE!!!

jte, pa sta ako ima neko pacove u podrumu? em mu stetu prave, em placa za njih!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://haralampije.yolasite.com/
Dejan
Admin
Dejan


Broj poruka : 143
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Smederevo

TAKSE ZA PTICE Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKSE ZA PTICE   TAKSE ZA PTICE Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 5:18 pm

Da ..samo za pse i macke ..i samo u Beogradu ali je pitanje vremena kadfa ce se setiti neko da moze da uzme neke pare i od odgajivaca ptica... Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net
silwert




Broj poruka : 55
Datum upisa : 26.03.2010
Godina : 41
Lokacija : petrovaradin

TAKSE ZA PTICE Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKSE ZA PTICE   TAKSE ZA PTICE Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 10:21 pm

Nazad na vrh Ići dole
Boki




Broj poruka : 49
Datum upisa : 14.11.2009
Godina : 45
Lokacija : Smederevo

TAKSE ZA PTICE Empty
PočaljiNaslov: 1   TAKSE ZA PTICE Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 10:47 pm

U Beogradu ima oko 300000 pasa , ova prica u unutrasnjosti Srbije ne moze da zazivi.
Ovakav namet ni Turcima ne bi pao na pamet , ipak metropola kao sto je Beograd mora da ima prihvatilista , a i ne zaboravimo da je u Beogradu zivotni standard barem duplo visi.
Smatram da ovo tesko moze da da rezultate , ali ipak sramota je i da se decenijama iz finansijskih razloga ne resava pitanje opasnih lutalica i izgubljenih zivotinja.
Nazad na vrh Ići dole
silwert




Broj poruka : 55
Datum upisa : 26.03.2010
Godina : 41
Lokacija : petrovaradin

TAKSE ZA PTICE Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKSE ZA PTICE   TAKSE ZA PTICE Icon_minitimePet Apr 09, 2010 9:44 am

kada je bila rasprava medju studentima i profesorima na vet faxu kako se resiti lutalica, svi su za neka prihvatilista i azile jedini sam bio da se govna pobiju i gotov problem, prvo su me zaskocili svi a posle mog slikovitog objasnjenja samo jedna studentkinnja je bila protiv mene lol!
Nazad na vrh Ići dole
Boki




Broj poruka : 49
Datum upisa : 14.11.2009
Godina : 45
Lokacija : Smederevo

TAKSE ZA PTICE Empty
PočaljiNaslov: 1   TAKSE ZA PTICE Icon_minitimeSub Apr 10, 2010 7:51 pm

Kada su devedesetih organizovani lovci po gradovima da ubijaju pse lutalice malo mi je bilo surovo , sinteri su hvatali i pustali po periferiji iste pse jer su placeni bili po komadu.
To je radio cuveni Lalja sinter u Smederevu.
Danas imamo samo neke izopacene ljude koji se navodno brinu za zivotinje , a u stvari postoje samo zbog novca koji dobijaju za postojanje nevladinih organizacija po ugledu na evropsku uniju.
Bog je dao coveku razum i nacine . Zivotinja je ipak zivotinja to se ne sme zaboraviti , a ,, drvo koje ne radja plodom sece se i u oganj se baca,,-govori Gospod.
Zivotinje pse lutalice greh je muciti , ali moraju na bilo koji nacin da nestanu sa ulica.
Nazad na vrh Ići dole
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

TAKSE ZA PTICE Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKSE ZA PTICE   TAKSE ZA PTICE Icon_minitimeSub Apr 10, 2010 11:32 pm

Ma ljudi , nije njih briga za lutalice , to je samo izgovor.Oni samo hoce PAREeeeee , i nista vise.Jedino sto znam da mi je drzava dala su ratovi , zulumi , porezi , nameti......
Ja mislim da im je ostao jos DANAK U KRVI da nam spreme i porez za ekoloski vazduh koji cemo da udisemo posto je ovaj zagadjen , pa ce im trebati para da naprave filtere za preciscavanje vazduha... affraid affraid affraid
Nazad na vrh Ići dole
haralampijexxl

haralampijexxl


Broj poruka : 29
Datum upisa : 07.02.2010
Lokacija : Beograd

TAKSE ZA PTICE Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKSE ZA PTICE   TAKSE ZA PTICE Icon_minitimeNed Apr 11, 2010 8:29 pm

marconi ::
Ma ljudi , nije njih briga za lutalice , to je samo izgovor.Oni samo hoce PAREeeeee , i nista vise.Jedino sto znam da mi je drzava dala su ratovi , zulumi , porezi , nameti......
Ja mislim da im je ostao jos DANAK U KRVI da nam spreme i porez za ekoloski vazduh koji cemo da udisemo posto je ovaj zagadjen , pa ce im trebati para da naprave filtere za preciscavanje vazduha... affraid affraid affraid


AMEN
Nazad na vrh Ići dole
http://haralampije.yolasite.com/
Sponsored content





TAKSE ZA PTICE Empty
PočaljiNaslov: Re: TAKSE ZA PTICE   TAKSE ZA PTICE Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
TAKSE ZA PTICE
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» sve za ptice
» Kavez za ptice
» kucice za ptice-Duplje
» Kavezi za ptice,parilice..
» Kavezi za ptice rasprodaja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Pravila Ponašanja :: Upoznavanje i obaveštenja-
Skoči na: