Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvečen uzgajivaćima ptica i ostalih životinja...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 panonski beli kunic

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Boki




Broj poruka : 49
Datum upisa : 14.11.2009
Godina : 44
Lokacija : Smederevo

panonski beli kunic Empty
PočaljiNaslov: panonski beli kunic   panonski beli kunic Icon_minitimeUto Mar 02, 2010 12:46 am

U Vojvodini kao i celoj Srbiji primetio sam da se sve vise siri rasa panonski beli kunic. U svim odlikama rase je bolji od novozelandskog ,kalifornijskog i ostalih srednjih rasa kunica.
Koti 8-12 mladih , dobro napreduje , otporan je na bolesti itd. Jedino sto mu zameraji je sto ima malo duze usi i izbaceniju njusku. NANA NANA
Nazad na vrh Ići dole
Sasha
Admin
Sasha


Broj poruka : 456
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 32
Lokacija : Srbija Vranje

panonski beli kunic Empty
PočaljiNaslov: Re: panonski beli kunic   panonski beli kunic Icon_minitimeUto Mar 02, 2010 12:33 pm

evo da se malo nadovezem boki-ju panonska bela rasa kunica se isto takodje najvise koristi radi farmskog uzgoja zato sto mnogo brze napreduju od ostalih kunic dostize tezinu od nekih 4 kg i potom na toj tezini stagniraju ...zenke su brizne i dobro cuvaju svoje mlade ...ima zbito tel ima mesnate malo vece usi njuska srednje velika malo izduzena crvene oci i kao sto samo ime kaze bele je boje....

panonski beli kunic Pannon-01
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net/forum.htm
Boki




Broj poruka : 49
Datum upisa : 14.11.2009
Godina : 44
Lokacija : Smederevo

panonski beli kunic Empty
PočaljiNaslov: 1   panonski beli kunic Icon_minitimeSre Mar 03, 2010 1:47 am

Imam mladog muzijaka panonskog belog kunica , i planiram da ga ukrstim sa kalifornijskim zenkama , radi poboljsanja nekih karakteristika.
panonski beli kunic 43775195
Nazad na vrh Ići dole
itsipo

itsipo


Broj poruka : 8
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 70
Lokacija : NS

panonski beli kunic Empty
PočaljiNaslov: Re: panonski beli kunic   panonski beli kunic Icon_minitimeNed Maj 09, 2010 9:44 am

Pozdrav svim kunicarima koji odgajaju Panpnske bele. Ja sam pocetnik u odgoju ove rase odnosno hibrida posto kao rasa nije nigde priznata osim i Madarskoj. Za pocetak sam uzeo 3 Panonske zenke a muzjak je Kalifornijski beli. Zenke su se pokazale kao dobre majke tako da nisam imao gubitaka u okotu, sve ih odrane i nema nikakvih problema sa njima.

Toliko od mene za pocetak, nadam se dobroj saradnji i razmeni iskustva oko kunica.
Nazad na vrh Ići dole
dulence87




Broj poruka : 2
Datum upisa : 07.06.2013
Godina : 37

panonski beli kunic Empty
PočaljiNaslov: Re: panonski beli kunic   panonski beli kunic Icon_minitimePet Jun 07, 2013 1:57 am

Poz svima!Ja sam ranije drazao novozelandske bele a sad nemam nista !A planiram da nabavim pa ako neko ima zecicu panonca na poklon ili neka mala cena neka se javi!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





panonski beli kunic Empty
PočaljiNaslov: Re: panonski beli kunic   panonski beli kunic Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
panonski beli kunic
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Novozelandski beli kunić
» Moravski beli kunić (Moravian white rabbit)
» Ovnoliki Kunić
» kalifornijski kunic
» Niški beli i belorepci

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ostali ljubimci :: Kunići-
Skoči na: