Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvečen uzgajivaćima ptica i ostalih životinja...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 TOMEK ROBERT ( rtomek)

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
rtomek

rtomek


Broj poruka : 8
Datum upisa : 13.12.2009
Godina : 49
Lokacija : subotica -V-SRB

TOMEK ROBERT ( rtomek) Empty
PočaljiNaslov: TOMEK ROBERT ( rtomek)   TOMEK ROBERT ( rtomek) Icon_minitimeNed Maj 23, 2010 3:24 pm

Pozdrav svima , živim u subotici i gajim razne ukrasne ptice od sićušnih amaranta do paunova u mom dvorištu ima mnogo što šta : imam par paunova, golubove ( subotičke modre) , srednje papagaje( rozele , kozice , pevajuće, penante, bradate i par senegalaca), a prava ljubav su mi razne vrste egzote od kojih imam oko 10 vrsta , Izložbeni japanski galebići su mi jedni od najomiljenijih pošto sam pre par godina uspeo da nabavim izuzetno kvalitetne matične parove i od tada oni mi daju dodatnu stimulaciju da ih još usavršim .
SMEĐI BISERNI J. GALEBIĆ ( perlasti smeđi)
TOMEK ROBERT ( rtomek) Szeged2010056

SIVI BISERNI J. GALEBIĆ ( perlasti sivi )
TOMEK ROBERT ( rtomek) Sirajka009

CRNO-SMEĐI STANDARD J. GALEBIĆ
TOMEK ROBERT ( rtomek) Standard057

runo hranjena Forbes papagajamandina
TOMEK ROBERT ( rtomek) Skupstina2010015

Pozdrav ROBY
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sekcija-pticara.rs
GoranKac




Broj poruka : 7
Datum upisa : 08.04.2010
Godina : 37
Lokacija : Kac,Vojvodina

TOMEK ROBERT ( rtomek) Empty
PočaljiNaslov: Re: TOMEK ROBERT ( rtomek)   TOMEK ROBERT ( rtomek) Icon_minitimeNed Maj 23, 2010 8:00 pm

Lepo,lepo Roby. Dobro nam dosao na sajt i samo da ti kazem da imas lepe pticice.
I hteo bi da te zamolim dali mozes mozda da slikas svoje papagaje,da vidimo kako ih drzis i volijere posto i ja drzim papagaje ali sam pocetnik pa taman i da dobijem i ja a i ostali sa sajta ideje za svoje objekte i sigurno nesto novo da naucimo od iskusnijih odgajivaca.


zzzzz
Nazad na vrh Ići dole
SrdjanKG

SrdjanKG


Broj poruka : 43
Datum upisa : 22.01.2010
Godina : 52
Lokacija : KG,Resnik SRB 10 2

TOMEK ROBERT ( rtomek) Empty
PočaljiNaslov: Re: TOMEK ROBERT ( rtomek)   TOMEK ROBERT ( rtomek) Icon_minitimeNed Maj 23, 2010 8:29 pm

Pozz Roby:-) No comment sto se tice galebica!!! Extra!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sasha
Admin
Sasha


Broj poruka : 456
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 32
Lokacija : Srbija Vranje

TOMEK ROBERT ( rtomek) Empty
PočaljiNaslov: Re: TOMEK ROBERT ( rtomek)   TOMEK ROBERT ( rtomek) Icon_minitimeNed Maj 23, 2010 8:30 pm

uh kad vidim rucno hranjenje dodje mi da poludim momentalno odhranjujem neke stiglice pravi su ludaci....Inace roby ima predobre ptice a sto je jos bolje pravi si prijatelj...
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net/forum.htm
Sponsored content





TOMEK ROBERT ( rtomek) Empty
PočaljiNaslov: Re: TOMEK ROBERT ( rtomek)   TOMEK ROBERT ( rtomek) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
TOMEK ROBERT ( rtomek)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Mali oglasi :: Knjiga odgajivaca ptica u Srbiji i okolini-
Skoči na: