Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvečen uzgajivaćima ptica i ostalih životinja...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Niski belorepi visokoletac

Ići dole 
+4
mladenbp
toma_vranjanac
Sasha
Rale KG
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.04.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski belorepi visokoletac   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimePon Apr 26, 2010 9:42 pm

Vlado.
Za sada je samo isplaniran i dvoumim se dali da ga dizem na garazu ili da ga postavim u dvoristu, dole. Ma to kada krene sa izgradnjom, gotovo je za dva, tri dana. Plan je onakav kako smo se dogovorili u zadnjoj prepiski na skaju.
Veliki pozdrav, prijatelju moj cheers
Nazad na vrh Ići dole
toma_vranjanac




Broj poruka : 74
Datum upisa : 16.04.2010
Godina : 54
Lokacija : Jagodina-Velika Plana-CH

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: niski belorepac   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 27, 2010 8:25 am

Pozdrav Vlado neznam kako ali nas "strance" lako nanjuse dali sto se razlikujemo po ponasanju izgledu ili sasvim nesto drugo ja licno sam se opekao a verovatno i puno njih.Zato sam licno malo skeptican kod nasih ljudi verovatno ima sigurno i dobrih i postenih ljudi odnosno golubara.puno sam razgovarao sa drugarima da predjemo sa SVL na niske golubove jer nas uslovi primoravaju.Inace nase rase golubove licno obozavam dok neki se opredeljuju na jednu rasu dok neke polako nestaju.Mislim da ce me belorepci zadovoljiti po lepoti i ponasanju aujedno bi mogao promovisati nasu rasu ovde inadam se dacu jos nekoga privuci da je uzgajaju.To je moje misljenje ako ima neko komentara vrlo rado bi cuo jer sam za dijalog .Mozemo se cuti preko SKYP a moja adresa je civlacki gordana.Veliki pozdrav iz CH.
Nazad na vrh Ići dole
vlada nish




Broj poruka : 103
Datum upisa : 25.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Niš, Beograd

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski belorepi visokoletac   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 27, 2010 1:40 pm

Zdravo!


Tomo ti što kažeš da ima onih koji nanjuše strance Very Happy u suštini ti svakog hoće da zaje.u, to ti govori o tim ljudima i to su mahom golubari starog kova , koje i vreme zgazilo i bije ih nadaleko njihov "dobar " glas, sada se informacije mnogo brže prenose i tačno se zna ko je ko, mene i ćaleta bije glas po Nišu da smo teški za saradnju , kako to, pa vole ljudi sve mufte i navikli su na to,pritom svi su poznavaoci a niko ne zna standard pa je priča da ih gaje po onome što su im pričali stari golubari a od tih starijih golubara jedan da je gajio belorepce:x Question takođe ima i silnih hvalisavaca a kod odeš kod njega čemer i jad i na kraju kad se odlučiš od tog istog da kupiš goluba i pustiš ga u svoje jato tek onda vidiš koliko si se zaje.o i brže bolje to isto sklanjaš kako ti se ne bi ljudi smejali pa vreme je da se ljudi nauče malo kulturi i da cene nečiji rad u našem slučaju tridesetogodišnji tj. oni su jedina rasa u golubarniku od !979 a do tada uvek ih je bilo po 3-4 para pošto sam ja već 4 generacija golubara u porodici, o belorepcima dosta stvari znam ali uvek se uči i jedna su od najtežih rasa za rad, pa ko voli nek izvoli, nikome ne pričam bajke svako ko se zainteresovao za njih kažem da dva puta razmisli jer kod njih se uspeh ne postiže preko noći .


Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.04.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski belorepi visokoletac   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 27, 2010 9:11 pm

Evo mojih parova Niskih belorepih visokoletaca za ovu godinu

Cekali par 1
Niski belorepi visokoletac - Page 2 Cekalipar1
Cekali par 2
Niski belorepi visokoletac - Page 2 Cekalipar2
Kazali par
Niski belorepi visokoletac - Page 2 Kazalipar
Kanalija i mavika par
Niski belorepi visokoletac - Page 2 Kanalijaimavikapar
Nazad na vrh Ići dole
vlada nish




Broj poruka : 103
Datum upisa : 25.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Niš, Beograd

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski belorepi visokoletac   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 27, 2010 9:34 pm

Imaš dobre golubove sada ti je ostalo "samo" da ih razmnožavaš!!!
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.04.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski belorepi visokoletac   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 27, 2010 10:21 pm

Bice Vlado, bice samo da ih uselim u novi golubarnik.
Znas situaciju Wink
Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
toma_vranjanac




Broj poruka : 74
Datum upisa : 16.04.2010
Godina : 54
Lokacija : Jagodina-Velika Plana-CH

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: belorepci   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimePon Maj 03, 2010 9:54 pm

Pa gdeste golubari sto cutite sta ima novo ajde posaljite slike pisite o belorepcima. jel ima pilica jel ide sve kako ste zamislili.veliki pozdrav od Tome
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.04.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski belorepi visokoletac   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimePon Maj 03, 2010 10:10 pm

Pozdrav Tomo!
Video si moje parove na predhodnoj stranici. Moja nevolja je u tome sto nemam bas neke uslove za drzanje golubova. Za sada ih drzim kod jednog prijatelja koji ima Srpske visokoletace i golubarnik je prenaseljen pa je vec dva puta doslo do razbijanja jaja. Sada sam odvojio muzjake i zenke, da se malo odmore. Ziveo sam u stanu pa sam sada stan prodao, kupio kucu i sada u delu dvorista pravim golubarnik. Ocekujem krajem ovog meseca da preselim ptice u novi golubarnik pa onda tek mogu da se nadam nekom uspehu. Tako ti stoje stvari kod mene.
Na Tekiru sam ti ostavio neke komentare u tvom fotoalbumu, vidim ne odgovaras. Dali si ti nesto na mene ljut?
Pozdrav iz Kragujevca cheers
Nazad na vrh Ići dole
toma_vranjanac




Broj poruka : 74
Datum upisa : 16.04.2010
Godina : 54
Lokacija : Jagodina-Velika Plana-CH

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: belorepac   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimePon Maj 03, 2010 10:36 pm

Sigurno ne brate hvala ti sto si komenterisao to mi je puno drago i ja dajem Bobanu komentare i on ne odgovara .Posalji slike da vidim kako ce ti izgledati golubarnik obecavam ti da ci ti odgovarati na komentare ja ti seslbo snalazim na racunaru pa molim moje da mi nesto urade a oni kad im je volja.Budi mi pozdravljen ja dolazim 27 jula posalji mi tel.Broj na PP pa se cujemo ili prekoSKYP.
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.04.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski belorepi visokoletac   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimePon Maj 03, 2010 10:45 pm

Tomo.
Poslao sam ti dve privatne poruke.
Dali si ih dobio? study
Nazad na vrh Ići dole
toma_vranjanac




Broj poruka : 74
Datum upisa : 16.04.2010
Godina : 54
Lokacija : Jagodina-Velika Plana-CH

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: belorepci   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimePon Maj 03, 2010 10:58 pm

da dobio sam pokusacu i hvala ti cucemo se
Nazad na vrh Ići dole
vlada nish




Broj poruka : 103
Datum upisa : 25.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Niš, Beograd

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski belorepi visokoletac   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 04, 2010 12:05 am

Šta da ti kažem kod mene je jadno, skoro nikako, izašlo par pilića čisto da kažem da sam i ja izveo nešto, mnogo polomljenih jaja i u drugoj turi, jedna matora ženka mi uginula iz čista mira, nije pokazivala znake bolesti, videćemo valjda ću i ja izvesti nešto ove godine.
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.04.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski belorepi visokoletac   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 04, 2010 12:41 am

Vlado druze.

Glavu gore. Majstore. Bice golubova.

Pozz cheers
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.04.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski belorepi visokoletac   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 15, 2010 1:02 am

Kad nece niko ajde opet ja. Evo malo slicica mojih maticnih muzjaka, kanalija.

Niski belorepi visokoletac - Page 2 11042010kanalija11

Niski belorepi visokoletac - Page 2 11042010kanalija12

Niski belorepi visokoletac - Page 2 11042010kanalija20

Niski belorepi visokoletac - Page 2 11042010kanalija22

Niski belorepi visokoletac - Page 2 11042010kanalija26

Niski belorepi visokoletac - Page 2 11042010kanalija27

Pozdrav svima (ako ikog ima) cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sasha
Admin
Sasha


Broj poruka : 456
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 32
Lokacija : Srbija Vranje

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski belorepi visokoletac   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 16, 2010 4:42 pm

to rale kuco stara samo ti znas da me onako raspolozis i ulepsas dan sa slikama tvojih predobrih ljubimaca....
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net/forum.htm
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.04.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski belorepi visokoletac   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 16, 2010 7:02 pm

Pa Sasha ja tako shvatam forum.
U ovako teskim vremenima brzog zivljenja i raznoraznih poteskoca treba da se druzimo na forumu i samim tim, kroz nase ljubimce ulepsamo surovu stvarnost, pre svega samim sebi kao i drugim clanovima foruma.
Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
vlada nish




Broj poruka : 103
Datum upisa : 25.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Niš, Beograd

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski belorepi visokoletac   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimePon Maj 17, 2010 7:31 pm












Evo nekoliko starih klipova.
Nazad na vrh Ići dole
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.04.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski belorepi visokoletac   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 18, 2010 12:39 am

Taze slike.

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Dsc0981ys

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Dsc0982l

Pozz cheers
Nazad na vrh Ići dole
mladenbp




Broj poruka : 48
Datum upisa : 06.03.2010

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: ...belorepci....   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 18, 2010 10:58 pm

Zdravo svima,

Evo u prilogu slika nekih od belorepaca iz mog jata...Pored jednobojnih na slikama cete moci da vidite i kaisate primerke koji su do pre par godina bili na rubu nestanka...brzom reakcijom i zalaganjem nas nekolicine, pomenuti varijeteti su sacuvani i polako se obnavljaju u nekoliko golubarnika u Srbiji...

Uzivajte...

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Dscf8254q
By mladenbp at 2010-05-18

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Profilzatekirtk
By mladenbp at 2010-05-18

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Dsc0068kp
By mladenbp at 2010-05-18

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Gugutanbluewithblackrib
By mladenbp at 2010-05-18

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Dscf8337
By mladenbp at 2010-05-18

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Dscf8354j
By mladenbp at 2010-05-18

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Dscf8362
By mladenbp at 2010-05-18

Pozdrav,

Mladen
Nazad na vrh Ići dole
http://www.niskigolubovi.info
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.04.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski belorepi visokoletac   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 12:16 am

Mladene, prelepo.
Cekal cista 10-ka. To je jedan od brace, ako se ne varam i to onaj sa cisto belim kljunom.
Mnooooogo mi se svidja.
Kazal, prelep, cista boja, isto vazi i za cekala.
Kanalija ako je muzjak, cini mi se malo ostriji, ako je zenka, dobra. Naziru se blago beli kocani.
Sve u svemu prelepoooooooooo!
Veliki prijateljski pozdrav Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_cheers
Nazad na vrh Ići dole
mladenbp




Broj poruka : 48
Datum upisa : 06.03.2010

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski belorepi visokoletac   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 12:23 am

Zdravo Rale,

Hvala na komentarima!

Sve je uglavnom onako kako si napisao...Drago mi je da polako ulazis u stos!!! Samo napred...


Pozdrav,

Mladen
Nazad na vrh Ići dole
http://www.niskigolubovi.info
Rale KG

Rale KG


Broj poruka : 94
Datum upisa : 21.04.2010
Godina : 62
Lokacija : Kragujevac

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski belorepi visokoletac   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 12:25 am

Ucio sam od dobrih profesora Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_smile Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_biggrin Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
Sasha
Admin
Sasha


Broj poruka : 456
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 32
Lokacija : Srbija Vranje

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski belorepi visokoletac   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 12:41 am

spored mene najbolji
Niski belorepi visokoletac - Page 2 Profilzatekirtk
samo tako mladene zelim ti uspesnu uzgojnu sezonu sa dosta dobrog kvaliteta..
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net/forum.htm
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski belorepi visokoletac   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 1:54 am

Bogami Sale mislim da je onaj crni na prvoj slici ipak zesci ... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sasha
Admin
Sasha


Broj poruka : 456
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 32
Lokacija : Srbija Vranje

Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski belorepi visokoletac   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 12:04 pm

ma jock...... cheers daj pivo
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net/forum.htm
Sponsored content





Niski belorepi visokoletac - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niski belorepi visokoletac   Niski belorepi visokoletac - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Niski belorepi visokoletac
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Niski standard
» Niski Visokoletac
» Srpski visokoletac Sd
» Niški beli i belorepci

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Golubovi :: Golubovi letači-
Skoči na: