Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum posvečen uzgajivaćima ptica i ostalih životinja...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 inkubatori

Ići dole 
+16
alekMK
medja
laci
Mica100
krsma
boban
davor1
dragan-arandjelovac
Mirso
banijac
Sasha
marconi
sale1977v
Dejan
jecham
aleksandar
20 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
aleksandar

aleksandar


Broj poruka : 10
Datum upisa : 19.11.2009
Lokacija : skopje-mkedonija

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeSub Nov 21, 2009 1:03 am

zdravo jel neko prodae inkubatori i da vas pitam koje su boli digitalni termostati ili zivini
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
jecham

jecham


Broj poruka : 44
Datum upisa : 13.02.2010
Godina : 52
Lokacija : Smederevo

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeSub Feb 13, 2010 6:27 pm

Ne znam na kakve zivine termostate mislis, ali oni u sustini imaju veliki histerezis(razlika izmedju iskljucenja i ukljucenja je par stepeni), tako da je preporuka elektronski.
Sad dal digitalni(sa nekim mikrokontrolerom) ili analogni(NTC,PTC, OP, tranzistori) pitanje je cene i kvaliteta.
Nazad na vrh Ići dole
Dejan
Admin
Dejan


Broj poruka : 143
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Smederevo

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeNed Feb 14, 2010 10:31 am

Sto se tice prodaje imas u zovu ... ja sam uzeo od stankovica i dobro se pokazao...
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net
aleksandar

aleksandar


Broj poruka : 10
Datum upisa : 19.11.2009
Lokacija : skopje-mkedonija

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeNed Feb 14, 2010 5:17 pm

Dejan ::
Sto se tice prodaje imas u zovu ... ja sam uzeo od stankovica i dobro se pokazao...

jel mozes da mi posljes broj i adresa de zivi


jos edno pitanje znate li gde se prodaje fabricki inkubator
Nazad na vrh Ići dole
sale1977v

sale1977v


Broj poruka : 50
Datum upisa : 18.11.2009
Godina : 46
Lokacija : nis -srbija

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeNed Feb 14, 2010 7:03 pm

Stankovic Leskovac 016 256 095 i 063 8134 809 garancija je 3 godine pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Dejan
Admin
Dejan


Broj poruka : 143
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Smederevo

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeNed Feb 14, 2010 8:32 pm

Hvala sale ...taman sam sespremo da mu posaljem odgovor Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeNed Feb 14, 2010 10:47 pm

www.hygia.eu.com---------inkubator ti kosta 25e kapaciteta 50 kom.jaja
automatski i poluautomatski od 25-500 jaja-------063/702-96-08
inkubatori 112 jaja 5000 din.
jednostavno kupis ZOV i u oglasima nadjes sta ti trebaaaa Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sasha
Admin
Sasha


Broj poruka : 456
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 32
Lokacija : Srbija Vranje

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeNed Feb 14, 2010 11:38 pm

brate jos jednom ti zahvaljujem na ovaj link niko se nije javio a zvacu opet sutra za onaj rasterivac misheva i ostalih natrapnika zato sto mi pticarnik pun pacova Sad Suspect brate kad ih vidim kod prasica ne mogu da napravim usporedbu dal je prase il pacov hehe iste su velicine lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net/forum.htm
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeNed Feb 14, 2010 11:58 pm

braticu,probaj i onaj RATIMOR sto reko onaj mali smederevac,ja sam ga koristio i mogu da ti kazem da je prilicno dobar,doduse mene zezaju oni manji misici,jedino sto je zajebanokad se otruje pacovcina da ga neka domaca zivotinja ne pojede pa da i ona nedaj boze rikne
Nazad na vrh Ići dole
banijac




Broj poruka : 50
Datum upisa : 21.02.2010
Godina : 50
Lokacija : glina

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeNed Feb 21, 2010 8:40 pm

neznam kako kod vas umene u veterinarskoj ima svježi mamac za pacove i efikasan je 100% u vrećicama je i stavljam dok god pojedu
kad pojedu u 2ili3 dana nema ni jednog a stavljam ga slobodno u štalu kod svinja ako bi ga svinja i pojela količina otrova je toliko mala da uopće nebi djelovala na nju
Nazad na vrh Ići dole
banijac




Broj poruka : 50
Datum upisa : 21.02.2010
Godina : 50
Lokacija : glina

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeUto Mar 02, 2010 2:25 pm

marconi ::
www.hygia.eu.com---------inkubator ti kosta 25e kapaciteta 50 kom.jaja
automatski i poluautomatski od 25-500 jaja-------063/702-96-08
inkubatori 112 jaja 5000 din.
jednostavno kupis ZOV i u oglasima nadjes sta ti trebaaaa Smile Smile Smile
ajde mi provjeri ako ti nije teško koliko dođe termostat da nezovem ja odavde skupoje čitavo
Nazad na vrh Ići dole
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeUto Mar 02, 2010 3:10 pm

Evo banijac,sada samo sto sam zvao..
Prvo----jedva sam ih dobio..
Drugo---nista nije mogao (ili nije hteo) da mi kaze oko cena, jer su svi inkubatori prodati a sada vrse nivelaciju cena,tako da mi je rekao da ce za desetak dana da budu postavljene slike inkubatora na sajt i naravno nove cene za inkubatore i pratecu opremu. Neutral
Trece----skoro ti nista nisam pomogao,posto je g-din bio prilicno nezainteresovan na moja pitanja , tako da mi nije ni rekao koje su bile cene termostata
Cetvrto---Ustvari to mi je sve rekao onako na brzinu,i onda je bilo dovidjenja prijatno......NEVEROVATNO COVECE... confused confused confused
Nazad na vrh Ići dole
Dejan
Admin
Dejan


Broj poruka : 143
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Smederevo

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeUto Mar 02, 2010 3:51 pm

Markoni mozda bi bilo ok da pozovemo stankovica..koliko se secam on prodaje i termostate..mislim posebno ..


Poslednji izmenio Dejan dana Uto Mar 02, 2010 3:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net
Dejan
Admin
Dejan


Broj poruka : 143
Datum upisa : 13.11.2009
Lokacija : Smederevo

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeUto Mar 02, 2010 3:54 pm

A ako Bog daja na leto pravim moj sa jednim mojim dobrim prijateljom kojice raditi automatsko skoro sve osimsto treba da se sipavoda i prska.. mada resicemo i to Smile pa cebiti ako bog za prodaju pod super uslovima za nas forumase...
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net
Sasha
Admin
Sasha


Broj poruka : 456
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 32
Lokacija : Srbija Vranje

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeUto Mar 02, 2010 5:43 pm

dejane mogu ti potvrdim da stankovic pored inkubatora prodaje i termostate grijace seme za izradu inkubatora ..... p.s termostate izradjuje njegova bolja polovina ...........
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net/forum.htm
marconi

marconi


Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Jagodina Srbija

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeUto Mar 02, 2010 7:12 pm

Paj sad ovako... jocolor
Digitalni termostat sa termometrom tacnosti 0,1 stepen C za male inkubatore kosta 25e
Digitalni termostat sa termometrom tacnosti 0,1 stepen C za velike inkubatore kosta 40e
To sve prodaje tip iz Nisa.....
Idemo dalje..Zvao sam Stankovica pre 10min.
Elektronski termostat kosta kod njega 1500 din.
Inkubator za 56 jaja kosta 4500 din.
BANIJAC
Ja sam mu ukratko ispricao situaciju, da na onom sajtu nije bas omiljen,a i rekao sam mu ko si i odakle si.Posto si ,,TAKO BLIZU A TAKO DALEKO" ako slucajno budes kupovao elektronski termostat od njega,za te pare (1500din) dobices i grejac za inkubator GRATIS..... Very Happy
Eto,to ti je to,razmisli dobro,nemoj da zuris,pa kad se odlucis ti javiiiii.To ti je sve isto kao ovaj moj inkubator, i dejanov naravno.. Very Happy
inkubatori F68587316binkubatori 42d9886e1c
inkubatori 929dfa91aainkubatori 5a2dd86aec
Nazad na vrh Ići dole
Sasha
Admin
Sasha


Broj poruka : 456
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 32
Lokacija : Srbija Vranje

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeUto Mar 02, 2010 9:27 pm

brate covek ko sto je stankovic retko se radja zato sto je covek posten mada svi ga mrze a zasta pojma nemam zasto ..ja kad sam prvii put bio kod njega on me je cak dosao i po mene na buss stanici odveo me kuci pogledali malo inkubatore sto izradjuje sto manjih sto vecis prokomentarisali njegovog cane corso-a kera koji je pravi lepotan ( ko je bio kod njega zna) i na kraju opet me vratio na buss stanici .. evo ovom prilikom ga pozdravljam....
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net/forum.htm
banijac




Broj poruka : 50
Datum upisa : 21.02.2010
Godina : 50
Lokacija : glina

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeUto Mar 02, 2010 10:08 pm

ma nije previše bitno zanima me cjena kad su imali inkubator za 25 € koliko bi bio termostat, sa onog foruma sam pitao čovjeka koji izrađuje ink i prodaje za smješne novce po njemu za termostat me traži ko za cjeli inkubtor zato ja planiram sam u izgradnju ako nađem povoljno termostat ali i imam jedan ink pod 60 jaja pa mi nije baš prevelika preša svejedno vam hvala
Nazad na vrh Ići dole
banijac




Broj poruka : 50
Datum upisa : 21.02.2010
Godina : 50
Lokacija : glina

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeUto Mar 02, 2010 10:13 pm

e sad vas samo molim koji je tečaj dinara prema kuni ili E i puno vam hvala
Nazad na vrh Ići dole
banijac




Broj poruka : 50
Datum upisa : 21.02.2010
Godina : 50
Lokacija : glina

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeUto Mar 02, 2010 10:15 pm

Sasha ::
brate covek ko sto je stankovic retko se radja zato sto je covek posten mada svi ga mrze a zasta pojma nemam zasto ..ja kad sam prvii put bio kod njega on me je cak dosao i po mene na buss stanici odveo me kuci pogledali malo inkubatore sto izradjuje sto manjih sto vecis prokomentarisali njegovog cane corso-a kera koji je pravi lepotan ( ko je bio kod njega zna) i na kraju opet me vratio na buss stanici .. evo ovom prilikom ga pozdravljam....
gade mi se ljudi koji moraju nekog prvo blatit i lajati o njemu da se oni mogu probiti za takve nemam riječi pa makar bio i moj rođeni brat
Nazad na vrh Ići dole
Sasha
Admin
Sasha


Broj poruka : 456
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 32
Lokacija : Srbija Vranje

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeUto Mar 02, 2010 10:15 pm

100 dinara 1 euro e sad u kunama ne znam bas odprilike 7 kuna 100 dinara... proracunaj kod nas je euro 100 din ... inkubator od 60 jaja ti dodje oko 45 eura...
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net/forum.htm
Sasha
Admin
Sasha


Broj poruka : 456
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 32
Lokacija : Srbija Vranje

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeUto Mar 02, 2010 10:16 pm

pa jesi vidio ko ga blatnjavi oni proizvodjaci inkubatora kao njihovi modeli su mnogo bolji ...
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net/forum.htm
banijac




Broj poruka : 50
Datum upisa : 21.02.2010
Godina : 50
Lokacija : glina

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeUto Mar 02, 2010 10:19 pm

ljudi moji termostat mii spada više nego povoljno i ako budete mogli nekak poslati busom bilo bi super
Nazad na vrh Ići dole
Sasha
Admin
Sasha


Broj poruka : 456
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 32
Lokacija : Srbija Vranje

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeUto Mar 02, 2010 10:20 pm

pa ne znam mogli bi samo reci adresu grad i ostalo pa potrudicemo se ja marconi i dejan da ti to obezbedimo ......
Nazad na vrh Ići dole
https://svetptica.forumsr.net/forum.htm
banijac




Broj poruka : 50
Datum upisa : 21.02.2010
Godina : 50
Lokacija : glina

inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitimeUto Mar 02, 2010 10:21 pm

Sasha ::
pa jesi vidio ko ga blatnjavi oni proizvodjaci inkubatora kao njihovi modeli su mnogo bolji ...
ma jednostavno nisu za komentirat tipa komentari testiranje na minus neznam koliko pa inkubator držim u kući a ne u šupi ili na polju
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





inkubatori Empty
PočaljiNaslov: Re: inkubatori   inkubatori Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
inkubatori
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Opšte :: Inkubacija-
Skoči na: