Forum posvečen uzgajivaćima ptica i ostalih životinja...

PrijemPortalKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

identitet - tajna ili ne?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
petar011

Broj poruka : 13
Datum upisa : 26.02.2010
Godina : 50

PočaljiNaslov: identitet - tajna ili ne?   Uto Mar 16, 2010 8:10 pm

Dakle ovo je vise molba uz naravno obrazlozenje... meni licno bilo bi drago da svako u svom profilu ima upisano prebivaliste posto ukoliko me interesuje da nekoga mozda posetim ciljano ili usput - obzirom da cesto putujem vec bih u napred znao da li mi je blizu, na putu ili mozda predaleko. mislim da to ne bi ugrozilo niciju bezbednost ili bilo stetno na bilo koji nacin, vec nasuprot olaksalo bi da se cesce i lakse srecemo. pod lokacijom mislim na ime najblizeg mesta ciju lokaciju svi znaju. hvala
petar
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Sasha
Admin

Broj poruka : 456
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: identitet - tajna ili ne?   Uto Mar 16, 2010 10:12 pm

brate kao prvo svi smo ovde radi druzenja i dobrih odnosa i sam sam napomenuo da se profili trebaju potpuniti i da se predstave u temi upoznavanje......
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://svetptica.forumsr.net/forum.htm
Dejan
Admin

Broj poruka : 143
Datum upisa : 13.11.2009

PočaljiNaslov: Re: identitet - tajna ili ne?   Uto Mar 16, 2010 10:42 pm

da sale u pravu si ..ali petar predlaze cini mi se da napravimo kao neki katalog odgajivaca koji su na forumu i kojezivine imaju..taj predlog je dobar pre svega za kupovinu i prodaju zivine tako da cemo vrlo brzo to odraditi...samo obraticemo paznju nato da ne dupliramo teme ...pozz
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://svetptica.forumsr.net
marconi

Broj poruka : 607
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 42

PočaljiNaslov: Re: identitet - tajna ili ne?   Sre Mar 17, 2010 1:13 am

Evo, da Vam se i ja pridruzim i kazem par reci.. santa
Sva trojica ste potpuno u pravu , ovaj forum je za to , da se druzimo , da razmenjujemo iskustva i da pomazemo jedni drugima koliko mozemo.Ali Petre,moras da shvatis jednu stvar , a ti to znas , da nismo mi svi isti.Neko jednostavno ne zeli da se nesto vise zna o njemu , nekog je mozda sramota da kaze odakle je , koliko ima godina , cime se bavi , neko je mozda tu da se bavi sitnim provokacijama , neko mozda ima i lazan profil , ko to zna.
I ja sam za to da svi popune svoje profile , ali sta da radimo...ko hoce , hoce , ko nece...nece.....
Ono sto je mnogo bitnije , je to, da ljudi koji hoce da ostvare kontakt oni to i urade.... Hvala na lepom druzenju u Pozarevcu , Petru 011 , Dejanu i Bokiju.........(eto ga pravi primer druzenja)
i mogu da kazem da mi je bilo zao, sto tu nisu bili jos neki ljudi sa kojima sam ja u kontaktu,pre svega Sale vranjanac , pa Sale Nis , Dragance iz Arandjelovca ,Boban Skoplje...itd, itd , itd..da ne nabrajam sada redom pa da izostavim nekoga slucajno.
Nadam se da ce sa lepsim vremenom i druzenja biti cesca ,znaci ne samo po izlozbama , vec i ovako privatno... Very Happy Very Happy Very Happy
Sada je na redu N.Sad 21.03..........pa ko moze , moze..

P.S.....Petre obavezno da javis sta je bilo sa inkubatorom kad dodje vreme...i boze zdravlje da okacis neku sliku da vidimo te pilice...... cheers
Nazad na vrh Ići dole
boban

Broj poruka : 110
Datum upisa : 17.11.2009

PočaljiNaslov: Re: identitet - tajna ili ne?   Sre Mar 17, 2010 1:31 am

Ma i ja nisam sredijo bas profil Embarassed
Ali petar011 u slucajnosti cim prolazis niz skoplje dozi na koje daj pivo
Samo sam hteo nesto pitati tebe sto uzgajas? Very Happy
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://carstvonazivotnite.forumotion.net/forum.htm
petar011

PočaljiNaslov: identitet i tako dalje   Sre Mar 17, 2010 11:18 pm

bas mi je drago da vidim komentare i interes... dakle ono sto mislim da je vazno jeste mesto tj lokacija iz razloga koji sam vec izneo i podatak koje ptice doticni odgajivac ima - ostali podaci su OK ko zeli da stavi ali manje bitni. za mene je vazno da se sto lakse orijentisem i nadjem sat me interesuje a to su upravo gore navedene dve stvari. to je vazno i za goste i nove clanove kojih ce valjda biti sve vise. ja sam se namucio na hrvatskom sajtu da pohvatasm ko sta ima i gde td dok vidim da se stari clanovi vec svi dobro poznaju... neki mozda mogu i sve da popamte ali neki imaju mozda manje vremena ili vise godina??? pa to ide teze.
prve prozivam administratore jer niti dejan niti sasha imaju lokaciju navedenu ("srbija" je jos uvek srecom sirok geografski pojam za lokalni forum)... naravno savako prema sopstvenoj zelji ovo je samo moje misljenje u zelji da budemo efikasniji.
tu se posebno slazem fda trebamo biti pazljivi sa dupliranjem tema jer ako pogledamo opet hrvatski sajt videcemo da je vec mnogo toga komplikovano za pratiti i dajte da se na greskama ucimo nasim ili tudjim nije vazno ali svako iskustvo je dzabe ako ne donese promenu na bolje - mozda vise posla za administratore ali i svi mi sotali trebamo da smo pazljiviji.
drugo mozda malo preambiciozno ali ja mislim da bi bilo idealno da bar imamo tri odgajivaca za svaku rasu kako bi smo mogli da pravimo nesto dobro za dane koji dolaze i izlkazemo ponosno negde van granica a ne da lupamo glavu kako da nadjemo jedno grlo za osvezenje jata...
mozda malo previse poslovno gledam na sve ovo ali tu je i kutak za brbljanje pa eto za svakoga po nesto tj kad ko sta voli...e vo ja se sit nabrblja ovde

neko je pitao sta imam ... za sada inkubator polu ispravan i jaja u njemu i NADU i velike ambicije...nekoliko curaka i nesto domace zivine a jedna koka je rodajland ali nema coveka tj ima jednog sto lici na njuhempsira ali je u stvari domaci lajavi krelac
pozdrav svima
petar

S.S.S.S.
Nazad na vrh Ići dole
petar011

PočaljiNaslov: ???   Sre Mar 17, 2010 11:28 pm

evo i jedan vic samo bez da se neko uvredi mislim jer svi dobri vicevi ukljucuju muju i hasu (ovde samo mujo)

dakle skupilo se drustvo u sarajevo i odluce da naprave jedne dobre orgije... pogase svetla i navele ko na koga... posle nekog vremena zacu se Mujo: "CEKAJ, STANI PALI SVETLA... LJUDI DAJTE DA SE ORGANIZUJEMO JA VEC TRECI PUT PUSIM..."

e sad vi vidite sta je bolje da bauljamo u mraku ili da se organizujemo

pozzz
Nazad na vrh Ići dole
Sasha
Admin

Broj poruka : 456
Datum upisa : 16.11.2009
Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: identitet - tajna ili ne?   Sre Mar 17, 2010 11:41 pm

hehe dobar ti vic hehe evo ovako za lokaciju ja sam vec napomenuo u temi upoznavanje ali evo popunicu prvi svoj profil i to velikim slovima lokacija SRBIJA_VRANJE daj pivo daj pivo daj pivo
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://svetptica.forumsr.net/forum.htm
marconi

PočaljiNaslov: Re: identitet - tajna ili ne?   Sre Mar 17, 2010 11:53 pm

Tako je Saleee,ugledaj se na mene...ima da ti poklonom jedno svileno pile...samo jos da ga izvedem... Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
petar011

PočaljiNaslov: ???   Čet Mar 18, 2010 12:08 am

vidim da je u temi upoznavanje svako napisaoodakle je i pomalo sta ima - ali ko ce to sve da popamti pa zato treba da stoji u profilu da se lako vidi...
a posto vec postoji na sajtu lista clanova koja se moze i sortirati prema razlicitim stvarima tu mozda treba umesto "raspolozenja" koje niko nije ni uneo staviti lokaciju i mozda dodati jednu kolumnu za ono sto se odgaja sto bi obzirom na sirinu foruma "sve ptice" trebalo da se popunjava zivina - ta i ta ili golubovi - ... ili egzote - vec sat je kome na prvome mestu pa bi se i po tome moglo sortirati i pretrazivati...
Nazad na vrh Ići dole
marconi

PočaljiNaslov: Re: identitet - tajna ili ne?   Čet Mar 18, 2010 12:12 am

Ej , Petre , ovo ti je dobra ideja da se umesto ,,raspolozenje" ubaci nesto drugo...slazem se sa tobom u potpunosti
Nazad na vrh Ići dole
jecham

Broj poruka : 44
Datum upisa : 13.02.2010
Godina : 45

PočaljiNaslov: Re: identitet - tajna ili ne?   Čet Mar 18, 2010 11:22 pm

Slazem se sa vasim idejama tj. predlozima
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: identitet - tajna ili ne?   

Nazad na vrh Ići dole

identitet - tajna ili ne?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Zanimljivosti :: Vasa zapazanja ,kritike i predlozi-
Skoči na: